Prawo jazdy

BOGATA OFERTA M.IN. PRAWO JAZDY KAT C – KWALIFIKACJA WSTĘPNA

W naszej bogatej ofercie znajdują się kursy prawa jazdy różnych kategorii. Oferujemy jazdy uzupełniające oraz kursy na prawo jazdy kat. A, B, C, D, B+E, C+E, D+E. Oferta naszej firmy została kompleksowo przygotowana dla osób prywatnych, jak również dla różnych firm, organizacji czy instytucji. Utrzymujemy kontakt z urzędami pracy, dzięki czemu zyskują Państwo opcję refundacji kosztów za kursy prawa jazdy w Częstochowie. Jesteśmy w stanie zorganizować także kursy na instruktorów nauki jazdy czy szkolenia dla kierowców zawodowych, czyli takie jak m.in. kwalifikacja wstępna kat C , czy kurs ADR.

WYKSZTAŁCONA, PROFESJONALNA KADRA

Szeroka, a także bogata oferta stała się możliwa tylko dzięki posiadaniu w swoim zespole ponadprzeciętnie doświadczonych specjalistów. Ważnym elementem jest także posiadanie znakomitej pod technicznym kątem oraz wychodzącej naprzeciw wymaganym standardom zaawansowanej floty pojazdów, jak również indywidualnemu podejściu do kursanta. Jednak prawdziwym wyznacznikiem jakości naszej firmy to wszyscy nasi kursanci, którzy bez problemów pozdawali egzaminy po skończonych u nas kursach.
To dla nas niesamowita radość, że kursanci pomimo ukończenia jednej dostępnej opcji z naszej oferty wracają do nas na kolejne – doszkalając się, rozwijając i pogłębiając swoją wiedzę.

TO JUŻ 26 LAT Z WAMI!

Ośrodek szkolenia Trawers w Częstochowie zaczął swoją działalność w 1992 roku. Już wtedy naszym celem był ciągły, niezakłócony rozwój firmy oraz rozbudowa jej oferty o kolejne kursy i szkolenia przyszłych, doskonałych kierowców. Po tych kilkudziesięciu latach funkcjonowania w tym środowisku możemy spokojnie, ale z dumą powiedzieć, że założone na początku cele udało się osiągnąć oraz te, które pojawiały się po drodze. Tysiące zdanych egzaminów, kursanci na kolejnych szkoleniach i kursach, to najlepsze dowody na to, że spełniamy się w tym, co robimy i założenie firmy było dobrym pomysłem.

Zajęcia teoretyczne odbywają się w siedzibie firmy 2 razy w tygodniu:

Poniedziałek / Środa – godz. 17:00
Wtorek / Czwartek – godz. 16:00

Po ukończonym kursie nasi kursanci zdobędą wiedzę i umiejętności z zakresu:

– przepisów ruchu drogowego,
– bezpiecznej jazdy w ruchu miejskim,
– techniki kierowania pojazdem,
– savoir-vivre jazdy samochodem i motocyklem

Zapewniamy bezstresowy przebieg szkoleń, które ułatwiają osiągnięcie sukcesu na egzaminie państwowym!

Ponadto:
– możliwość opłat w ratach,
– współpracujemy z lekarzem medycyny – badania lekarskie na miejscu,
– posiadamy , oświetlony plac manewrowy
– sale wykładowe wyposażone w niezbędne pomoce dydaktyczne.